BEST CAR DETAILING OSTRAVA

Ruční mytí a čištění

Dej zbohem kartáčovým myčkám, které ničí lak tvého auta a výsledek je stejně polovičatý. Tvoje auto dostaneme do maximálního lesku. To vše díky poctivé ruční práci s ohledem na každý detail..

Stáhni si naší novou aplikaci. Vyber typ svého auta a čas kdy dorazíš. Předem víš přibližnou cenu. My se postaráme o to, aby se tvoje auto zase královksy blýskalo.

Výhody keramické ochrany laku

Dostanu z laku tvého auta to nejlepší. Absolutní zrcadlo, maximální ochranu proti okolním vlivům a dokonalé kapičky když zaprší.

ŠETRNÉ K LAKU AUTA

Auto ručně myjeme šetrnou dvoukbelíkovou metodou a rukavicí z ovčí vlny, takže nedochází k poškrábání laku. Samozřejmostí je také mytí pH neutrálním šamponem.

DOKONALÉ ČIŠTĚNÍ V KAŽDÉM DETAILU

Detailní mytí není jen o odstranění nečistot z laku auta a navoskování. Speciálně ošetřujeme i kola, podběhy, brzdové třmeny, plasty a ostatní prvky na autě. Pokud je potřeba auto profesionálně přeleštíme.

VÍC NEŽ JEN MYČKA

Díky tomu, že se specializujeme na kompletní Car Detailing, jsme schopni přeleštit mikroškrábance způsobené kartáčovou myčkou, odstranit korozi laku nebo třeba renovovat zašlá světla.

Jak to probíhá?

Postarám se o vše.
Od vyzvednutí auta až po jeho finální předání.

Analýza

Začátek prací na autě

Finalizace

Cena začíná na 13 000 Kč

Záleží na stavu vozu, množství práce a použitém typu keramické ochrany

Srovnání keramické ochrany

5/5

Realizace keramické ocrhany

5/5

Jednoduše pecka! Nejlepší na tom je, že Vít poskytuje pravidelný servis a dává tipy a triky jak se o auto starat.

Jan Novák
Keramická ochrana - Porsche Cayman
5/5

Jednoduše pecka! Nejlepší na tom je, že Vít poskytuje pravidelný servis a dává tipy a triky jak se o auto starat.

Marcel Nápravník
Keramická ochrana - Škoda Kodiaq
5/5

Jednoduše pecka! Nejlepší na tom je, že Vít poskytuje pravidelný servis a dává tipy a triky jak se o auto starat.

Daniel Dermar
Keramická ochrana - JEEP

Kdo jsem a proč dělám car detailing

Jsem certifikovaný partner Fireball, zabývám se Car Detailingem, zejména keramickou ochranou laku a tu taky školím ostatní.

Před osmi lety jsem začal řešit otázky týkající se problematiky mytí aut. Zajímalo mě jak vrátit laku ten krásný lesk a barvu jakou měl, v den kdy sjel v továrně z linky. 

Chtěl jsem umět kouzla s leštičkou. Mít v ruce prostředek, kterým dokážu lak dlouhodobě ochránit jak na novém voze nebo na pracně zrenovovaném. 

Mnoho dnes už vím a stále se učím od těch nejlepších, sleduju novinky, potkávám se s lakýrníky, prodejci aut a detailery.

Zeptejte se...